• 11 listopada

• W przeddzień rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, odbył się uroczysty apel przygotowany przez uczniów klasy 8e. Tego dnia, o godzinie 11:11, odśpiewaliśmy również wspólnie hymn państwowy. Całość obchodów związanych z tym świętem, zwieńczył wieczór patriotyczny.

Nowa galeria Wieczór Patriotyczny została dodana do albumu fotograficznego

• PACZKA DLA CELESTYNIACZKA

• Serdecznie zapraszamy do udziału

w akcji charytatywnej

„ PACZKA DLA CELESTYNIACZKA”

na rzecz zwierząt ze schronisk

w Celestynowie i Józefowie.

Do  2 grudnia będzie odbywała się zbiórka : suszonych przysmaków, karm suchych  i mokrych dla psów i kotów,  żwirku, ryżu, makaronu. Ponadto zbieramy koce, zabawki dla zwierząt, szelki, obroże, smycze, środki zabezpieczające przed kleszczami

i pchłami . Dary dla zwierząt prosimy przynosić do sali  numer  1.

Bardzo prosimy o wsparcie

dla czworonogów!

• Wycieczka 1b do Centrum Edukacji Przyrodniczej w Powsinie

• W zeszły czwartek uczniowie klasy 1 b uczestniczyli w wycieczce do Centrum Edukacji  Przyrodniczej w Powsinie. Był to czas zarówno na zabawę, jak i naukę. Pan leśniczy przedstawił dzieciom podstawowe rodzaje drzew występujące w lesie oraz zwierzęta w nim zamieszkujące i ich zwyczaje. Dzieci miały okazję stworzyć własne drewniane drzewo malując je jedynie za pomocą elementów przyrody  leśnej.  Po nauce przyszedł oczywiście czas na zabawę i coś pysznego!

Nowa galeria Wycieczka 1b do Centrum Edukacji Przyrodniczej w Powsinie została dodana do albumu fotograficznego