• Wycieczka klas 7b i 7c do Łodzi

• 28 września klasy 7b i 7c uczestniczyły w całodniowej wycieczce do Łodzi, podczas której zwiedziły łódzkie orientarium, Centrum Nauki i Techniki EC1 oraz wykonali krótkie zadanie na ulicy Piotrkowskiej. Zdjęcia z wyjazdu dostępne są w galerii.

• "Świadomi (w) sieci zagrożeń"

• Klasy siódme uczestniczyły w warsztatach profilaktycznych nt. bezpieczeństwa w Internecie. Podczas zajęć uczniowie mieli okazję omówić zjawiska patologiczne występujące w Internecie, takie jak catfishing, bodyshaming, hejt, grooming i wiele innych. To było bardzo wartościowe spotkanie.

• Klasa 5 d w Parku Skaryszewskim

• Klasa 5 d drugiego września zamieniła szkolne ławki, na wycieczkę do Parku Skaryszewskiego. Można było cieszyć się zabawą przy pięknej pogodzie, wspominać wakacje i porozmawiać o wyzwaniach i możliwościach,
            jakie przyniesie klasa piąta.

• Już niebawem w SP255

• spotkania adaptacyjno-integracyjne "Przyjazna szkoła - wsparcie na starcie" dla uczniów i rodziców klas pierwszych z wychowawcą i animatorami z Towarzystwa Rozwijania Aktywności Dzieci "Szansa".

• Kwiaty za elektrograty

• W dniach od 5 do 8 września nasza szkoła zbierała sprzęt elektroniczny. Celem akcji była promocja ochrony środowiska oraz proekologiczne postawy względem naszej Ziemii. Jest to ważny element ochrony środowiska naturalnego. Za zebrany zużyty sprzęt elektroniczny, elektryczny oraz baterie otrzymaliśmy wrzosy, które wspólnie z uczniami klasy 8d posadziliśmy, aby były jesienną ozdobą naszej szkoły.

Nowa galeria Kwiaty za elektrograty została dodana do albumu fotograficznego

• Integracja klas 7b i 7c

• W piątek 2 września wybraliśmy się na zajęcia integracyjne na plażę nad Wisłę. Mieliśmy okazję poznać się i współpracować wykonując różne zadania w grupach. Wspólnie świętowaliśmy urodziny naszego kolegi, któremu jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego! Zdjęcia z naszego wyjścia można obejrzeć tutaj.